28.07.2014
Projekty szkoleniowe

Rusza konkurs Akademii Zarządzania Instytucjami Publicznymi na najlepsze wdrożone praktyki z zakresu zarządzania w polskiej administracji

Krajowa Szkoła Administracji Publicznej we współpracy z Ośrodkiem Dialogu i Analiz THINKTANK zaprasza do udziału w konkursie na najlepsze, innowacyjne praktyki w zakresie zarządzania, wdrożone w polskiej administracji, w którym wyłoniony zostanie zarówno najlepszy menedżer, jak i instytucja, która zdecydowała się je zastosować.

Logo Akademii Zarządzania Instytucjami Publicznymi

Konkurs jest uwieńczeniem pilotażowej edycjiAkademii Zarządzania Instytucjami Publicznymi zainicjowanego przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych i Mazowiecki Urząd Wojewódzki, którego liderem jest obecnie Krajowa Szkoła Administracji Publicznej.

Konkurs kontynuuje główne założenie Akademii, którym jest skuteczna wymiana dobrych praktyk i rozwiązań z zakresu zarządzania w sektorze publicznym. To dobra okazja nie tylko do powiększenia zasobów merytorycznych Akademii, ale również do upowszechniania najlepszych rozwiązań zarządczych charakteryzujących się efektywnością, innowacyjnością i gospodarnością.

Wyłonieni przez Kapitułę konkursu zwycięzcy będą mieli okazję przedstawić je szerokiej publiczności podczas konferencji podsumowującej pierwszą edycję Akademii, która odbędzie się w październiku 2014 roku w Warszawie.

Regulamin konkursu AZIP
Formularz zgłoszeniowy 

Zgłoszenia należy przesyłać online w okresie od 23 lipca do 12 września br.
Szczegółowych informacji o konkursie udziela Jakub Żaczek, e-mail: jz@ksap.gov.pl, tel: 22 608 01 01.

Pliki do pobrania