16.08.2022
Informacje

Nowa oferta szkoleniowa – jesień 2022

Zapraszamy do skorzystania z nowej oferty szkoleniowej KSAP – jesień 2022! Zachęcamy do udziału w szkoleniach specjalistycznych pogłębiających wiedzę i umożliwiających nabycie umiejętności, ważnych w administracji publicznej.

na zdjęciu okładka i kartki z oferty

Prezentujemy jesienną ofertę szkoleń otwartych KSAP. Mając na uwadze rosnące oczekiwania uczestników, stale pracujemy nad wprowadzaniem nowych tematów szkoleń i utrzymaniem wysokiej jakości tych, które proponujemy po raz kolejny.

W tym roku rozszerzyliśmy ofertę szkoleń w ramach Akademii Zarządzania Projektami w Administracji Publicznej (AZPAP). Program został przygotowany we współpracy z Rządowym Biurem Monitorowania Projektów KPRM.

Oferujemy również bardzo szeroką gamę szkoleń z zakresu legislacji, szkolenia dotyczące rozpoznawania autentyczności dokumentówzarządzania dokumentacją oraz kontynuujemy i rozszerzamy ofertę w zakresie szkoleń z prawa pracy i HR.

Przygotowalismy także semestralne kursy jezyka angielskiego, francuskiegorosyjskiego oraz nowy kurs z języka ukraińskego.

W ofercie szkoleń e-learningowych proponujemy, oprócz szkoleń e-Służba przygotowawcza, ciekawe kursy: Weryfikacja osób i Efektywny kierownik.

Wyszukiwarka szkoleń. Zapraszamy do udziału w szkoleniach KSAP!

Pliki do pobrania