05.11.2014
Programy i projekty

Zaproszenie: Zarządzanie w administracji – zarządzanie administracją?

Krajowa Szkoła Administracji Publicznej we współpracy z Ośrodkiem Dialogu i Analiz THINKTANK zaprasza do udziału w konferencji „Zarządzanie w administracji – zarządzanie administracją?” organizowanej w ramach Akademii Zarządzania Instytucjami Publicznymi. Konferencja odbędzie się w auli Krajowej Szkoły Administracji Publicznej w dniu 5 listopada br. w godzinach 10.00-14.00.

Zdjęcia z konferencji Zarządzanie w administracji – zarządzanie administracją?

Konferencja, z udziałem Ministra Administracji i Cyfryzacji Andrzeja Halickiego oraz Szefa Służby Cywilnej Claudii Torres-Bartyzel, uwieńczy pierwszy rok działania Akademii, podczas której realizowane były warsztaty poświęcone elektronicznym usługom publicznym, partycypacji społecznej i modelom kompetencyjnym w zarządzaniu publicznym oraz komunikacji wewnętrznej. Podczas konferencji odbędzie się uroczyste ogłoszenie wyników tegorocznego konkursu Akademii na najlepsze praktyki z zakresu zarządzania. Jej celem będzie ponadto wspólna dyskusja na temat funkcji i postrzegania budżetu zadaniowego w Polsce.

Akademia Zarządzania Instytucjami Publicznymi

Projekt Akademii Zarządzania Instytucjami Publicznymi został zainicjowany w 2012 roku przez Prezesa Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Wojewodę Mazowieckiego. Jego celem jest dzielenie się dobrymi praktykami i innowacjami z zakresu zarządzania wdrażanymi w instytucjach szeroko rozumianej administracji publicznej. Liderem Akademii jest aktualnie Krajowa Szkoła Administracji Publicznej. W ramach Akademii organizowane są regularne spotkania, gromadzące liczną publiczność na wykładach, warsztatach oraz panelach dyskusyjnych dotyczących efektywnych rozwiązań zarządczych w sektorze publicznym.

Rejestracja jest możliwa przy pomocy formularza na stronie www.azip.ksap.gov.pl
Program konferencji na stronie azip.ksap.gov.pl

Galeria zdjęć

Wideo