02.03.2021
Nabór

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Akademii Zamówień Publicznych!

Po dużym sukcesie pierwszej edycji ponownie zapraszamy do udziału w programie kształcenia Akademia Zamówień Publicznych (AZP). Zajęcia rozpoczynają się w maju 2021 r. Na zgłoszenia czekamy do 4 maja br.

Mężczyzna siedzi przy stole, pisze na kartce. Na stole stoją pieczątki.

Cel AZP

Akademia ma na celu wyposażenie absolwenta w wiedzę i umiejętności niezbędne do przygotowania i prowadzenia postępowań w sposób maksymalizujący prawdopodobieństwo osiągnięcia zakładanych rezultatów udzielanego zamówienia.

Uczestnicy

Do udziału zapraszamy pracowników instytucji zamawiających każdego rodzaju oraz inne osoby poszukujące dogłębnej wiedzy z zakresu zamówień publicznych, którzy posiadają już dobrą znajomość przepisów prawa zamówień publicznych.

Wykładowcy

Trenerzy, którzy mają wieloletnie i praktyczne doświadczenie w stosowaniu przepisów Prawa zamówień publicznych, m.in. Dariusz Koba, Tomasz Kowalewski, Wioleta Bajda, Marek Szopa, Agnieszka Sikorska-Kwasieborska.

Program

Program obejmuje łącznie 144 godziny dydaktyczne podzielone na 5 zjazdów.

Terminy zajęć

  • I zjazd: 11-14.05.2021
  • II zjazd:25-28.05.2021
  • III zjazd: 8-11.06.2021
  • IV zjazd: 22-25.06.2021
  • V zjazd: 29-30.06.2021

Cena

Koszt udziału to 4500 zł netto.

Rekrutacja

Zgłoszenia są przyjmowane poprzez ISRS (Internetowy System Rejestracji na Szkolenia KSAP) za pośrednictwem komórki szkoleniowo-kadrowej urzędu. Jeśli urząd nie posiada loginu i hasła zapraszamy do kontaktu na adres: szkolenia@ksap.gov.pl

Kontakt

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z koordynatorem Akademii Anną Turowską:

Liczy się kolejność zgłoszeń a rekrutacja trwa do wyczerpania miejsc!

Pliki do pobrania

Wideo