23.06.2021
Informacje

Wizyta delegacji Zhvania School of Public Administration (Gruzja) w KSAP

W związku z obchodami jubileuszu 30-lecia KSAP, w dniu 17 czerwca br. miała miejsce w KSAP wizyta studyjna delegacji gruzińskiej Zhvania School of Public Administration, pod przewodnictwem dyrektor szkoły pani Ketevan Jakeli.

zdjęcie grupowe uczestników spotkania

Wizyta była kontynuacją współpracy pomiędzy KSAP i ZSPA. Podczas spotkania zaprezentowano aktualną ofertę szkoleniową KSAP, adresowaną do pracowników administracji publicznej oraz projekty Synergia i Akademia Zarządzania w Administracji Publicznej, jako przykład projektów adresowanych do wybranych grup docelowych w polskiej administracji. Szczególny nacisk został położony na realizację działalności szkoleniowej w trudnych warunkach związanych z pandemią.

Szkoła gruzińska jest zainteresowana kontynuacją współpracy oraz realizacją wspólnych projektów na rzecz administracji gruzińskiej. Podczas spotkania omawiano możliwe formy współpracy, które mają szansę być realizowane w najbliższej przyszłości.

Działalność i doświadczenia KSAP są nadal inspiracją dla państw Partnerstwa Wschodniego w budowaniu skutecznej i profesjonalnej administracji.