09.09.2022
Projekty szkoleniowe

Węgierscy absolwenci II edycji projektu Synergia – dyplomy wręczone!

W dniu 29 sierpnia 2022 r., w Budapeszcie wręczono dyplomy ukończenia II edycji projektu uczestnikom z Węgier. Uroczystość wręczenia certyfikatów miała miejsce podczas międzynarodowej sesji szkoleniowej w Budapeszcie, zorganizowanej w ramach III edycji projektu Synergia, w dniach 29-31 sierpnia 2022 r.

zdjęcie grupowe uczestników spotkania

W uroczystości wzięli udział uczestnicy trzeciej edycji projektu z Bułgarii, Łotwy, Polski oraz Węgier – uczestnicy sesji w Budapeszcie, a gościem specjalnym był Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Budapeszcie, pan Sebastian Kęcik.

Serdecznie gratulujemy absolwentom z Węgier pomyślnego ukończenia udziału w II edycji projektu. Jesteśmy przekonani, że praca i czas poświęcony projektowi przyniosą wiele korzyści zarówno samym uczestnikom jak też ich instytucjom i całej administracji Węgier!

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnej, IV edycji projektu Synergia, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z informacjami o projekcie. Informacja na temat rekrutacji do IV edycji – już niebawem na stronie projektu, w sekcji AKTUALNOŚCI.

logo Krajowej Szkoły Administracji Publicznej logo bułgarskiego partnera projektu Institute of Public Administration logo węgierskiego partnera projektu University of Public Service  logo łotewskiej szkoły administracji publicznej

logo Funduszy Europejskich, napis Fundusze Europejskie, Wiedza Edukacja Rozwój, flaga Polski, napis rzeczpospolita Polska, flaga Unii Europejskiej, napis Unia Europejska, Europejski Fundusz Społeczny