20.12.2021
Nabór

Uwaga! Dodatkowe miejsca w programie ATEK

Zapraszamy do udziału w pilotażowym programie Akademia Transformacji Energetyczno-Klimatycznej. Zostały ostatnie wolne miejsca! Na zgłoszenia czekamy do 21.01.2022.

wiatraki na polu, logo programu atek

Nabór

Dokumenty można składać do 21.01.2022. 
Zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

Szczegóły dotyczące naboru znajdują się na stronie ATEK.

O programie

Akademia Transformacji Energetyczno-Klimatycznej (ATEK) to nowatorski projekt edukacyjny realizowany we współpracy Ministerstwa Klimatu i Środowiska oraz Krajowej Szkoły Administracji Publicznej im. Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego. Program dedykowany jest dla absolwentów uczelni technicznych i przyrodniczych.

Cel ATEK

Akademia Transformacji Energetyczno-Klimatycznej jest nowatorskim projektem edukacyjnym, który ma służyć zapewnieniu wykwalifikowanej kadry dla administracji publicznej realizującej zadania w obszarze Zielonego Ładu. Głównym celem jest przeprowadzenie kształcenia dla 30 młodych absolwentów z zakresu specjalistycznej wiedzy administracyjnej pozwalającej na sprawne realizowanie zadań w warunkach administracji publicznej.

Program

Program składa się z dwóch części:

  • kształcenie w zakresie funkcjonowania administracji publicznej – zajęcia przygotowujące do pracy w administracji,
  • kształcenie w zakresie zagadnień związanych z transformacją energetyczno-klimatyczną.

Uczestnicy

Do udziału w projekcie zapraszamy absolwentów uczelni technicznych i przyrodniczych, których wiedza pozyskana w trakcie studiów wyższych będzie stanowiła solidne podstawy do zdobywania kompetencji niezbędnych do realizacji wyzwań stojących przed polską administracją w obszarze polityki energetyczno-klimatycznej.

Kontakt

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu mailowego na adres:

Więcej o projekcie: atek.ksap.gov.pl