09.03.2022
Nabór

Synergia – zawieszenie rekrutacji i zmiana harmonogramu III edycji projektu

Uprzejmie informujemy, że z uwagi na nadzwyczajną sytuację w Ukrainie, która uniemożliwia lub utrudnia aplikację do III edycji projektu SYNERGIA – Sieć współpracy i wymiany doświadczeń urzędników wysokiego szczebla z Europy Środkowej i Wschodniej instytucjom, które wyraziły chęć udziału w projekcie, nabór do III edycji zostaje wstrzymany.

Uprzejmie informujemy, że z uwagi na nadzwyczajną sytuację w Ukrainie, która uniemożliwia lub utrudnia aplikację do III edycji projektu SYNERGIA – Sieć współpracy i wymiany doświadczeń urzędników wysokiego szczebla z Europy Środkowej i Wschodniej instytucjom, które wyraziły chęć udziału w projekcie, nabór do III edycji zostaje wstrzymany.

W związku z powyższym, zmianie ulegają terminy rekrutacji wskazane w dotychczasowym terminarzu rekrutacji. Nowy termin składania formularzy zgłoszeniowych zostanie podany na stronie projektu.

Zmianie ulegnie również harmonogram realizacji III edycji projektu. Nowe daty sesji w III edycji zostaną podane na stronie projektu.

Zapraszamy do śledzenia strony projektu: synergia.ksap.gov.pl, w zakładce AKTUALNOŚCI.

logo Krajowej Szkoły Administracji Publicznej logo bułgarskiego partnera projektu Institute of Public Administration logo węgierskiego partnera projektu University of Public Service  logo łotewskiej szkoły administracji publicznej

logo Funduszy Europejskich, napis Fundusze Europejskie, Wiedza Edukacja Rozwój, flaga Polski, napis rzeczpospolita Polska, flaga Unii Europejskiej, napis Unia Europejska, Europejski Fundusz Społeczny