13.03.2010
Informacje

Reprezentacja KSAP wystąpiła w VII Turnieju o Puchar CCIFP

Zdjęcie grupowe z banerem KSAP

W dniu 13 marca 2010 r. reprezentacja piłkarska Krajowej Szkoły Administracji Publicznej, w składzie: Mariusz Berent, Marcin Filipiak, Łukasz Jachimowicz, Damian Jakubik, Kornel Konarewicz, Sławomir Mosór, Daniel Pławiński, Robert Senger, Tomasz Smoleń oraz Paweł Wnuk, wystąpiła w VII Turnieju o Puchar CCIFP, który rozegrany został w Warszawie. W Turnieju tym, zorganizowanym przez Francuską Izbę Przemysłowo-Handlową w Polsce (Chambre de Commerce et d'Industrie Française en Pologne), wzięło udział 28 drużyn, które podzielone zostały na 7 czterozespołowych grup. Mecze rozgrywane były w wymiarze czasowym 15 minut.
Drużyna KSAP-u rozegrała w grupie trzy spotkania, w których: uległa 2:3 ESSILOR (bramki: Filipiak i Wnuk), zanotowała remis 3:3 z LYCEE FRANCAIS (bramki: Mosór, Jakubik i Smoleń) oraz zwyciężyła WYBOROWĄ S.A. 2:1 (bramki: Jakubik x2). Osiągnięte w grupie wyniki zapewniły Drużynie KSAP-u awans do fazy pucharowej Turnieju. W 1/8 finału KSAP-erzy zmierzyli się z drużyną GENERALI. Po zaciętym spotkaniu Drużyna KSAP-u musiała uznać wyższość rywala, przegrywając 1:4 (bramka: Mosór). W końcowej klasyfikacji Turnieju, KSAP został sklasyfikowany na miejscach 8-14.
Turniej ponownie okazał się perfekcyjnie zorganizowaną imprezą, podczas której uczestnicy zaprezentowali bardzo wysokie umiejętności sportowe. Warto podkreślić, iż w bieżącym roku KSAP-erzy osiągnęli lepszy wynik, niż w ubiegłorocznej edycji Turnieju.

Galeria zdjęć