26.03.2014
Projekty szkoleniowe

Projekt NISPAcee Young Public Policy Makers Jamboree "Living out of stereotypes"

Zapraszamy do udziału w projekcie NISPAcee Young Public Policy Makers Jamboree "Living out of stereotypes", który przewiduje udział 12 przedstawicieli krajów Grupy Wyszehradzkiej w spotkaniu młodych profesjonalistów i przyszłych decydentów w dniach 26-28 marca 2014 r. w Bratysławie.

Plakat promujący projekt NISPAcee Young Public Policy Makers Jamboree

Uczestnikami Jamboree będą młodzi specjaliści w dziedzinie polityki i administracji publicznej z krajów V4 (Czechy, Węgry, Polska, Republika Słowacka), absolwenci i doktoranci kierunków związanych z administracją publiczną i polityką, zaangażowani w tworzenie polityk publicznych.

Termin nadsyłania zgłoszeń został przedłużony do 27 lutego 2014 r.

Rejestracja odbywa się przez stronę NISPAcee: www.nispa.org przesyłając swoje CV oraz krótkie streszczenie (do 1.000 znaków) studium przypadku z własnych krajów/miast na temat innowacji w kształtowaniu polityk publicznych. Kandydaci zostaną poinformowani o wynikach rekrutacji do dnia 5 marca 2014 r.

Udział zakwalifikowanych uczestników jest wolny od opłat. Koszty podróży pokrywają instytucje delegujące uczestników. Projekt uzyskał dofinansowanie Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego (International Visegrad Fund). Wszystkie istotne informacje na temat projektu znajdują się na www.nispa.org

nispacee logo Visegrad Fund logo

Pliki do pobrania