23.02.2024
Informacje

Nowa oferta szkoleniowa – wiosna 2024

Zapraszamy do skorzystania z nowej oferty szkoleniowej KSAP – wiosna 2024! A w niej m.in. szkolenia z legislacji, zarządzania, wystąpień publicznych, kursy językowe. Oferujemy szkolenia specjalistyczne pogłębiające wiedzę i umożliwiające nabycie umiejętności, ważnych w administracji publicznej.

okładka oferty szkoleń wiosna 2024

Z ogromną przyjemnością prezentujemy wiosenną ofertę szkoleń otwartych KSAP. Mając na uwadze rosnące oczekiwania uczestników, stale pracujemy nad wprowadzaniem nowych tematów szkoleń i utrzymaniem wysokiej jakości tych, które proponujemy po raz kolejny. 

Szczególnej uwadze polecamy dłuższe formy szkoleniowe, w tym m.in. szkolenie w ramach Studium dla Inspektorów Ochrony Danych Osobowych „RODO w administracji – teoria i praktyka”. Niezmiennie polecamy ofertę szkoleń w ramach Akademii Zarządzania Projektami w Administracji Publicznej (AZPAP). AZPAP to całościowy i spójny system rozwoju kompetencji zarządzania projektami w instytucjach publicznych oparty na podręcznikach metodycznych KPRM. Oferowane różne poziomy zaawansowania tych szkoleń pozwolą jeszcze lepiej uwzględnić potrzeby uczestników. 

Proponujemy także szeroką gamę szkoleń m.in. z zakresu legislacjiprawa pracy i HR, zarządzania oraz liczne kursy językowe.

Zapraszamy również do korzystania ze szkoleń zamkniętych organizowanych na specjalne zamówienie i obejmujących wyłącznie pracowników zleceniodawcy. Instytucje publiczne dodatkowo zachęcamy do korzystania z możliwości zawierania z KSAP umów dotacyjnych w zakresie realizacji szkoleń.

Zachęcamy do udziału w szkoleniach KSAP!

Wyszukiwarka szkoleń

Pliki do pobrania