01.02.2023
Informacje

Nowa oferta szkoleniowa – wiosna 2023

Zapraszamy do skorzystania z nowej oferty szkoleniowej KSAP – wiosna 2023! A w niej m.in. szkolenia z legislacji, zarządzania, wystąpień publicznych, kursy językowe. Oferujemy szkolenia specjalistyczne pogłębiające wiedzę i umożliwiające nabycie umiejętności, ważnych w administracji publicznej.

okładka i przykładowe strony oferty szkoleń

Prezentujemy wiosenną ofertę szkoleń otwartych KSAP. Mając na uwadze rosnące oczekiwania uczestników, stale pracujemy nad wprowadzaniem nowych tematów szkoleń i utrzymaniem wysokiej jakości tych, które proponujemy po raz kolejny.

Szczególnej uwadze polecamy ofertę szkoleń w ramach Akademii Zarządzania Projektami w Administracji Publicznej (AZPAP). AZPAP to całościowy i spójny system rozwoju kompetencji zarządzania projektami w instytucjach publicznych oparty na podręcznikach metodycznych KPRM. Oferowane różne poziomy zaawansowania tych szkoleń pozwolą jeszcze lepiej uwzględnić potrzeby uczestników. Program tej formy kształcenia przygotowany został we współpracy z Rządowym Biurem Monitorowania Projektów KPRM.

Proponujemy także szeroką gamę szkoleń z zakresu legislacji oraz szkolenia dotyczące rozwoju kompetencji miękkich w kontroli i audycie. Ponadto kontynuujemy i rozszerzamy ofertę w zakresie szkoleń z a także szkolenia z prawa pracy i HR.  

Przygotowalismy także kursy jezyka angielskiego, francuskiego i niemieckiego.

W ofercie szkoleń e-learningowych proponujemy, oprócz szkoleń e-Służba przygotowawcza, ciekawe kursy: Weryfikacja osób i Efektywny kierownik.

Zapraszamy do udziału w szkoleniach KSAP!

Wyszukiwarka szkoleń

Pliki do pobrania