14.02.2022
Informacje

Nowa oferta szkoleniowa – wiosna 2022

Zapraszamy do skorzystania z nowej oferty szkoleniowej KSAP – wiosna 2022! Zachęcamy do udziału w szkoleniach specjalistycznych pogłębiających wiedzę i umożliwiających nabycie umiejętności, ważnych w administracji publicznej.

na zdjęciu okładka i kartki z oferty

Prezentujemy wiosenną ofertę szkoleń otwartych KSAP. Mając na uwadze rosnące oczekiwania uczestników, stale pracujemy nad wprowadzaniem nowych tematów szkoleń i utrzymaniem wysokiej jakości tych, które proponujemy po raz kolejny.

W tym roku proponujemy aż 4 różne szkolenia w ramach Akademii Zarządzania Projektami w Administracji Publicznej (AZPAP). Program został przygotowany we współpracy z Rządowym Biurem Monitorowania Projektów KPRM.

Oferujemy również bardzo szeroką gamę szkoleń z zakresu legislacji, szkolenia dotyczące rozpoznawania autentyczności dokumentówzarządzania dokumentacją oraz audytu i kontroli.

Przygotowalismy także semestralne kursy jezyka angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego oraz specjalistyczne warsztaty i intensywne specjalistyczne treningi z języka angielskiego.

W ofercie szkoleń e-learningowych proponujemy, oprócz szkoleń e-Służba przygotowawcza, ciekawe kursy: Weryfikacja osób i Efektywny kierownik.

Zapraszamy do udziału w szkoleniach KSAP!

Pliki do pobrania