30.08.2023
Informacje

Nowa oferta szkoleniowa – jesień 2023

Zapraszamy do skorzystania z nowej oferty szkoleniowej KSAP – jesień 2023! A w niej m.in. szkolenia z legislacji, zarządzania, wystąpień publicznych, kursy językowe. Oferujemy szkolenia specjalistyczne pogłębiające wiedzę i umożliwiające nabycie umiejętności, ważnych w administracji publicznej.

 okładka oferty szkoleniowej jesień 2023

Z przyjemnością prezentujemy Państwu jesienną ofertę szkoleń otwartych KSAP. Mając na uwadze rosnące oczekiwania uczestników, stale pracujemy nad wprowadzaniem nowych tematów szkoleń i utrzymaniem wysokiej jakości tych, które proponujemy po raz kolejny.

Szczególnej Państwa uwadze polecamy ofertę szkoleń w ramach Akademii Zarządzania Projektami w Administracji Publicznej (AZPAP). AZPAP to całościowy i spójny system rozwoju kompetencji zarządzania projektami w instytucjach publicznych oparty na podręcznikach metodycznych KPRM. Oferowane różne poziomy zaawansowania tych szkoleń pozwolą jeszcze lepiej uwzględnić potrzeby uczestników. Program tej formy kształcenia przygotowany został we współpracy z Rządowym Biurem Monitorowania Projektów KPRM.  

Proponujemy także szeroką gamę szkoleń z zakresu legislacji. Oferta jest stale dopasowywana do aktualnych zagadnień i stanu prawnego, których znajomość jest niezbędna w pracy zawodowej uczestników. Z nowości zaś pragniemy zwrócić szczególnie uwagę na szkolenia dotyczące prawa pracy i HR, które pozwolą Państwu zapoznać się z aktualnymi zmianami w Kodeksie Pracy. 

W jesiennej ofercie jako nowość pojawi się język hiszpański na dwóch poziomach znajomości.

W ofercie szkoleń e-learningowych – proponujemy, oprócz szkoleń e-Służba przygotowawcza, ciekawe kursy: Weryfikacja osób i Efektywny kierownik.

Zapraszamy do udziału w szkoleniach KSAP!

Wyszukiwarka szkoleń

Pliki do pobrania