09.05.2022
Informacje

Nieruchomości wobec wyzwań podatkowych

Zapraszamy do udziału w II Międzynarodowej Konferencji Naukowej "Nieruchomości wobec wyzwań podatkowych", która odbędzię w KSAP 18 maja br.

na tle budynków tytuł konferencji

Konferencja organizowana jest przez Radę Naukową i Redakcję kwartalnika Nieruchomości@, którego wydawcą jest Ministerstwo Sprawiedliwości.

Celem konferencji jest stworzenie forum wymiany podglądów przedstawicieli świata nauki i praktyki w zakresie problematyki dotyczącej nieruchomości z perspektywy podatkowej w obecnym stanie prawnym, jak również wobec wyzwań podatkowych w  przyszłości.

Inspirację dla organizatorów konferencji stanowiły kwestie budzące wiele kontrowersji i rozbieżności orzeczniczych, dotyczących ujęcia nieruchomości z punktu widzenia problematyki podatkowej, zarówno w płaszczyźnie podatków majątkowych, jak i podatków bezpośrednich oraz podatków pośrednich w perspektywie krajowej i unijnej z uwzględnieniem problematyki karnej.

Wydarzenie kierowane jest do wszystkich przedstawicieli nauk prawnych oraz praktyków związanych z różnymi obszarami rynku nieruchomości w zakresie problematyki podatkowej.

Patronat

Patronat Honorowy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy 

Godło Polski
logo Prezydenta

Termin i miejsce

  • 18 maja 2022
  • Krajowa Szkoła Administracji Publicznej
    im. Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego
    ul. Wawelska 56, Warszawa

Zgłoszenia

Zgłoszenia do udziału prosimy przesyłać do 16 maja br. na adres: karolina.sawicka@ksap.gov.pl
Liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Udział w konferencji jest bezpłatny. 

Program

Szczegółowy program konferencji.

Patronat medialny

LEX czasposma

Pliki do pobrania