04.02.2021
Informacje

Konferencja Absolwentów "Innowacyjne państwo – role obywateli i administracji"

Słuchacze XXXI Promocji Witold Pilecki zapraszają na Konferencję Absolwentów „Innowacyjne państwo – role obywateli i administracji”, która odbędzie się 26 lutego 2021 r. o godzinie 09:00 z wykorzystaniem Microsoft Teams.

logo konferencji

Konferencja ma na celu zaprezentowanie efektów pracy Słuchaczy w ramach Warsztatów Problemowych realizowanych w KSAP. Tegoroczna edycja została wsparta przez Departament GovTech Polska w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, a tematy Warsztatów dotyczyły wykorzystania innowacyjnych rozwiązań w sektorze publicznym oraz sferze obywatelskiej. 

Podczas konferencji, która poza prezentacją raportu ma być przede wszystkim przestrzenią do dyskusji, głos zabiorą eksperci reprezentujący środowisko akademickie, administrację publiczną, organizacje pozarządowe oraz sektor prywatny. Specjaliści skupieni w 3 panelach tematycznych: Innowacje społeczne, E-administracja oraz Wykluczenie cyfrowe będą rozmawiać na temat zadań i wyzwań stających przed nowoczesnym państwem.

Uczestnicy spotkania będą mieli możliwość zapoznania się z końcowym raportem z realizacji Warsztatów Problemowych oraz obejrzenia filmu podsumowującego współpracę KSAP z GovTech Polska.

Patronat

Honorowy patronat nad konferencją objęły GovTech Polska oraz Stowarzyszenie Absolwentów KSAP.

logo govtech Polska   logo Stowarzyszenia Absolwentów KSAP  

Program

Konferencja odbędzie się 26 lutego 2021 r. (piątek) o godz. 9:00, z wykorzystaniem Microsoft Teams.

Zobacz szczegółowy program konferencji.

Zgłoszenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres: innowacyjnepanstwo@ksap.gov.pl.

Serdecznie zapraszamy!

Pliki do pobrania

Wideo