23.06.2022
Projekty szkoleniowe

Absolwenci II edycji projektu Synergia – Per aspera ad astra!

Podczas I sesji szkoleniowej w ramach III edycji projektu Synergia, w dniu 10 czerwca 2022r., zostały wręczone dyplomy ukończenia udziału w II edycji projektu Synergia, uczestnikom projektu z Polski i z Bułgarii.

Uroczystość miała charakter międzynarodowy. W tym samym czasie dyplomy ukończenia II edycji zostały wręczone absolwentom z Polski, przez pana Wojciecha Federczyka - dyrektora KSAP, oraz absolwentom w Sofii, przez pana Pavla Ivanova - dyrektora partnerskiej instytucji Institute of Public Administration (IPA) w Bułgarii. Specjalna transmisja online z wręczenia na żywo dyplomów uczestnikom projektu z Bułgarii była miłą niespodzianką dla absolwentów II edycji z Polski oraz uczestników pierwszej sesji w III edycji projektu.

Nie wszyscy absolwenci II edycji projektu mogli wziąć udział w uroczystości osobiście, dlatego pozostałe osoby otrzymają dyplom inną drogą.

Serdecznie gratulujemy absolwentom z Bułgarii, Łotwy, Polski i Węgier pomyślnego ukończenia udziału w II edycji projektu. Jesteśmy przekonani, że praca i czas poświęcony projektowi będą procentować!

Osoby zainteresowane udziałem w nastepnych edycjach serdecznie zapraszamy do zapoznania się z projektem.

logo Funduszy Europejskich, napis Fundusze Europejskie, Wiedza Edukacja Rozwój, flaga Polski, napis rzeczpospolita Polska, flaga Unii Europejskiej, napis Unia Europejska, Europejski Fundusz Społeczny

Galeria zdjęć