16.03.2020
Informacje

Zawieszenie szkoleń i kursów językowych w KSAP. Szkolenia ONLINE LIVE

W związku z zagrożeniem wynikającym z rozprzestrzeniania się COVID-19, do 12 czerwca br. zawieszamy zaplanowane szkolenia i kursy językowe w KSAP. Jednocześnie zapraszamy do udziału w szkoleniach ONLINE LIVE (na żywo). Zobacz jakie nowe możliwości zdobywania i pogłębiania wiedzy oferuje KSAP, dbając jednocześnie o wspólne bezpieczeństwo. Szkolenia otwarte ONLINE LIVE organizowane przez KSAP są dostępne zarówno dla osób zatrudnionych w administracji publicznej, jak i osób spoza administracji.

twarz kobiety w masce chirurgicznej, wokół latające cząsteczki wirusa

W związku z zagrożeniem wynikającym z rozprzestrzeniania się COVID-19, do 12 czerwca br. zawieszamy zaplanowane szkolenia i kursy językowe w KSAP. Jak tylko będzie to możliwe, ustalimy nowe terminy zajęć, o czym będziemy Państwa informować na bieżąco.

Jednocześnie zapraszamy do udziału w szkoleniach ONLINE LIVE (na żywo) – zobacz jakie nowe możliwości zdobywania i pogłębiania wiedzy oferuje KSAP, dbając jednocześnie o wspólne bezpieczeństwo. Szkolenia otwarte ONLINE LIVE organizowane przez KSAP są dostępne zarówno dla osób zatrudnionych w administracji publicznej, jak i osób spoza administracji.

Zobacz listę dostępnych szkoleń online live oraz zasady uczestnictwa.