16.01.2018
Informacje

Vlog "Prosto i kropka"

Zapraszamy do oglądania cyklu filmów dotyczących upraszczania komunikacji urzędów skierowanej do obywateli. Filmy zostały zrealizowane w ramach projektu Ministerstwa Rozwoju "Prosto i kropka"- edukacyjnie i z humorem.

na białym tle niebieskie koło, na nim napis: protso i kropka

Na zlecenie Ministerstwa Rozwoju KSAP podjęła się realizacji nowatorskiego dla Szkoły projektu, polegającego nie tylko na organizacji szkoleń, ale także na przygotowaniu materiału edukacyjnego w postaci 10 filmów. Autorem i zarazem prowadzącym vlog jest współpracujący z KSAP dr Tomasz Piekot, kierownik Pracowni Prostej Polszczyzny Uniwersytetu Wrocławskiego, twórca polskiego modelu efektywnego pisania i certyfikatu prostej polszczyzny, lingwista i trener prostego języka. 

Vlog "Prosto i kropka" złożony jest z 10 kilkuminutowych filmów, w których prowadzący w sposób przystępny i dowcipny przekazuje wiedzę nt. prostego języka i sposobów jego upraszczania. Wierzymy, że taka forma edukacji przypadanie każdemu do gustu i, że każdy odkryje jak ważne jest w dzisiejszych czasach upraszczanie komunikacji. 

Zapraszamy do oglądania!

Logo Funduszy Europejskich, polska flaga i napis Rzeczpospolita Polska, logo Ministerstwa Rozwoju, logo Unii Europejskiej

Wideo