01.07.2017
Programy i projekty

Rusza nowy projekt szkoleniowy!

Zapraszamy do udziału w pilotażowym programie kształcenia ARGO Top Public Executive, realizowanym w partnerstwie z IESE Business School z Hiszpanii. Na zgłoszenia czekamy do 16 sierpnia br.

Uczestnicy szkolenia siedzą w sali wykładowej. Przed nimi stoi prowadzący szkolenie.

Uczestnikami projektu mogą być przedstawiciele kadry zarządzającej instytucji administracji publicznej (tj. podsekretarze stanu, dyrektorzy generalni, dyrektorzy i zastępcy dyrektorów departamentów, biur, wydziałów, itp.), dysponujący bogatym portfelem kompetencji zawodowych i wykazujący potrzebę rozwijania umiejętności przywódczych, komunikacyjnych i zarządczych, wynikających z aktualnych zadań w miejscu pracy.

Program

Program prowadzony będzie w języku angielskim, składa się z 18 dni szkoleniowych realizowanych w 7 modułach, z których dwa odbędą się w Barcelonie a pięć w Warszawie.

Dwa dyplomy

Absolwenci programu uzyskają dyplomy KSAP oraz IESE Business School – uznawanej w  światowych rankingach trzech ostatnich lat za najlepszą uczelnię w dziedzinie programów edukacyjnych z zakresu zarządzania, przed IMD i Harvardem.

Rozwój kompetencji

Dzięki udziałowi w ARGO Top Public Executive przedstawiciele kadry zarządzającej administracji publicznej najwyższego szczebla będą mogli rozwinąć swoje kompetencje interpersonalne i przywódcze, nauczyć się twórczego rozwiązywania problemów, inicjowania i wprowadzania zmian w swoich instytucjach.

Spotkania informacyjne

Zapraszamy na spotkania informacyjne poświęcone projektowi ARGO. Prosimy o zgłaszanie chęci udziału za pośrednictwem formularzy rejestracyjnych, które znajdują się na stronie ARGO Top Public Executive.

Finansowanie

Program finansowany jest w ramach PO WER - Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój.

Więcej na temat programu na stronie ARGO Top Public Executive.
Zapraszamy!