15.05.2017
Programy i projekty

Niemieccy urzędnicy w KSAP

Krajowa Szkoła Administracji Publicznej w dniach od 15 do 18 maja 2017 r. gościła przedstawicieli niemieckiej administracji publicznej w ramach corocznego seminarium „Polska i Europa”, współorganizowanego z Bundesakademie fűr őffentliche Verwaltung (BAkoV).

Uczestniczka seminarium siedzi przy stole i mówi do mikrofonu. Obok siedzą pozostali uczestnicy.

We współpracy z BAkoV Krajowa Szkoła Administracji Publicznej przygotowała kolejną edycję spotkań niemieckich urzędników z przedstawicielami polskiej administracji publicznej. Głównym celem seminarium było zapoznanie urzędników federalnych Niemiec ze specyfiką funkcjonowania administracji publicznej w Polsce.

Czterodniowy program obejmował wykłady i spotkania w Krajowej Szkole, które poprowadzili eksperci z Departamentu Służby Cywilnej KPRM, Departamentu Strategii Polityki Zagranicznej oraz Departamentu Dyplomacji Publicznej i Kulturalnej MSZ, Studium Europy Wschodniej UW, Departamentu Strategii Rozwoju MR, Uniwersytetu Jagiellońskiego i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.

Uczestnicy wzięli także udział w indywidualnych spotkaniach roboczych oraz wizytach studyjnych w ministerstwach i innych urzędach centralnych.

Galeria zdjęć